Nové byty na staré adrese

Úžasné místo k bydlení, s možností individuálního dokončení finálních povrchů i případně zařízení interiéru dle přání zákazníka – to je projekt Švandovka.

Prominentní bydlení v srdci Prahy, avšak v klidu původní zástavby s atmosférou pražské neoklasicistní tradice.

Bytový dům v ulici Pavla Švandy ze Semčic č.p. 660/4 prošel kompletní rekonstrukcí (nová fasáda, nově přistavený prosklený výtah, rekonstrukce společných interiérových prostor a úpravy dvora ve vnitrobloku), součástí této rekonstrukce je i nástavba 2 nových podlaží na původní objekt. V původním podkroví (5. NP) jsou zařízeny 2 nové byty o výměře 70m2 a 90 m2. V nově přistaveném 6. a 7. NP vznikly dva překrásné mezonetové byty s lodžiemi o celkových výměrách 99m2 a 120 m2.

Dům se nachází na levém břehu Vltavy, pár kroků od vltavského nábřeží. Dům bude zrekonstruován citlivě s důrazem na zachování jeho historických prvků.

V lokalitě nalezneme veškerou občanskou vybavenost, která je dostupná v dochozí vzdálenosti – obchodní centrum, restaurace, kavárny, důležité instituce, školy (jazykové základní školy i gymnázia), parky, Kampa i známé pražské pamětihodnosti.

Všechny byty lze individualizovat na přání zákazníka – lze upravit jejich půdorysy, případně spojit více bytů v jeden funkční celek. Byty jsou zařízeny ve vysokém standardu s možností individuálního zvolení finálních povrchů, zařizovacích předmětů zákazníkem. Rádi Vám pomůžeme s jejich návrhem i výběrem. Celý byt pro Vás můžeme dokončit i tzv. „na klíč“.

U všech bytů existuje možnost inteligentního řízení vytápění, osvětlení či zatmavení místností, s napojením na vzdálenou správu bytů (pomocí internetové aplikace), zároveň s možností propojení se zabezpečovacím systémem. Takové řešení zvyšuje komfort užívání domu, zároveň zajišťuje jeho úsporný provoz.

Ke všem bytům je možné přikoupit sklepní místnost.

Dvůr domu je nově přestavěn pro příjemné klidné rozjímání v zahradě vnitrobloku.

Jsme připraveni Vám pomoci se zařízením rezidenčního parkování či nalezení vhodného garážového stání v lokalitě.

Všechny nově zrekonstruováné byty v tomto domě byly doprodány v listopadu 2017. Pokud vás zajímá nabídka podobných bytů, podívejte se na naše další projekty.

Celá stavba nových bytů i rekonstrukce stávajícího objektu je realizována stavební firmou Ideastav a.s., jež je investorem celého projektu Švandovka.